Wyślij wiadomość
Dom
Produkty
Videos
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Vr
Guangzhou Jiuying Food Machinery Co.,Ltd
Dom

Guangzhou Jiuying Food Machinery Co.,Ltd

Chiny Guangzhou Jiuying Food Machinery Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Guangzhou Jiuying Food Machinery Co.,Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Guangzhou Jiuying Food Machinery Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7
Guangzhou Jiuying Food Machinery Co.,Ltd Guangzhou Jiuying Food Machinery Co.,Ltd Guangzhou Jiuying Food Machinery Co.,Ltd Guangzhou Jiuying Food Machinery Co.,Ltd Guangzhou Jiuying Food Machinery Co.,Ltd Guangzhou Jiuying Food Machinery Co.,Ltd Guangzhou Jiuying Food Machinery Co.,Ltd
JiuYing Maszyny Spożywcze JiuYing Food Machinery Co., Ltd. Office Meeting Room JiuYing Food Machinery Co., Ltd. JiuYing Food Machinery Co., Ltd. Warsztat JiuYing
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : JiuYing
Ilość pracowników : 150~250
Coroczne wyprzedaże : 5Million-10Million
Rok założenia : 2012
pc Export : 70% - 80%
Wprowadzenie
Historia
Usługa
Nasz zespół
Jiuying Food Machinery Co., Ltd jest przedsiębiorstwem wysokiej i nowej technologii, które integruje się z badaniami naukowymi, projektowaniem, produkcją, sprzedażą i konserwacją. Znajduje się w GuangZhou w Chinach. Nasza firma zajmuje się głównie produkcją warzyw i mięsa oraz różnymi liniami produkcyjnymi do różnego rodzaju warzyw.

Firma Jiuying Food Machinery osiągnęła znaczną poprawę i ulepszenie w zakresie projektowania, konserwacji i inżynierii. Skala naszej firmy jest coraz większa. Od 2014 r. Jiuying Machinery opracowała nowy wzorzec sprzedaży, który położył podwaliny pod cel „Sprzedaż online, sklepy z siecią offline” w celu zaspokojenia potrzeb różnych klientów i lepszego świadczenia usług posprzedażowych.

Staramy się być najlepsi w jakości produkcji i usługach w branży. Dzisiaj wszyscy pracownicy Jiuying Machinery realizują cele „Postępu, uczciwości, rygorystyczności, jedności i innowacji”, których celem jest zapewnienie klientom wysokiej jakości usług. Zaoferujemy Ci konkurencyjne ceny, produkty o gwarantowanej jakości oraz przemyślane usługi posprzedażne. Dzięki naszym staraniom i innowacjom mamy pełne zaufanie do bycia najlepszą marką w tej dziedzinie.

Jako renomowany producent, jesteśmy odpowiedzialni za spełnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa żywności dzięki różnorodnym maszynom do przetwarzania żywności!

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Jiuying Food Machinery Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Eve

Tel: 86 13538985057

Faks: 86-20-37201995

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)